دال بتنی ترافیکی در اصفهان

سنگ دال پیش ساخته موجود: دال ۳ متری در ۶۰ سانت و  ۱٫۵ متر در ۶۰ سانت

توجه: سنگ دال ها تولید شده و سفارش جدید نداریم

این سنگ دالها فقط در شهر کرد موجودی  داریم و در صورت خرید تعداد بالا جابه جایی به صرفه است.

دال بتنی در اصفهان  بافت آرماتور بندی دالهای ترافیکی میباشد که نقشه آرماتور آن طبق آیین نامه و استانداردهای سازمان برنامه ریزی و مدیریت کشور تولید میشود و ۲ قلاب در روی این دالها جهت سهولت در جابجایی نصب می شود .

مهندس تلخاب : ۰۹۱۸۳۶۲۱۱۷۴

ذکر این نکته در طراحی سنگ دال های  که این شرکت به خاطر استفاده بهینه ، از مقدار مناسب میلگرد طبق استانداردهای تعریف شده جهت تحمل بار استفاده می کند.

سنگ دال پیش ساخته اصفهان

کاربرد دال بتنی ترافیکی  :

این دالها بیشتر جلوی درب منازل ، روی جوی ها ( اجرای نهرهای عرضی) ، بزرگ کردن عرض معابر عمومی برای عابرین پیاده ، پوشش جوی ها  برای رسوخ نکردن حیوانات  از جمله موشها و همچنین برای پل سازی استفاده میشود . در ضمن این دالها جایگزین مناسبی هستند برای پلهای آهنی ، که هم از نظر ظاهری شکیل تر هستند و هم  قابل دزدیده شدن نیستند.

مزیتهای استفاده از سنگ دال بتنی به جای پل های آهنی :

استحکام بیشتر(استفاده از میلگرد و بتن)

دال بتنی  اسلب

دال بتنی یا اسلب بتنی که یکی از معمول‌ترین عناصر سازه‌ای در ساختمان‌های امروزی می‌باشد. اسلب عنصر ساختاری ساده اما پر اهمیتی است که از آن برای ساخت سطوح تخت و پرکاربرد استفاده می‌شود. عمق اسلب در مقایسه با طولش بسیار کوچک است. اسلب‌ها معمولاً از دو طرف یا چهار طرف توسط تیر ساپورت می‌شوند.
اسلب‌های بتنی هم در محل پروژه ساخته می‌شوند و هم نوع دال بتنی پیش ساخته‌ی آن موجود است. برای ساخت اسلب‌ها در محل پروژه از قالب‌هایی استفاده می‌شود که معمولاً شامل تخته‌های چوبی، پلاستیک و فولاد می‌باشد. اسلب‌هایی که برای ساخت کفپوش به کار می‌روند، معمولاً به قالب خاصی احتیاج ندارند.
برای تقویت کردن اسلب‌های بتنی از فولاد تقویت کننده یا میلگرد استفاده می‌شود. این میلگردها به صورت موازی با طول اسلب‌ها در آن قرار می‌گیرند. در برخی موارد نیز از میلگردهای خم شده برای تقویت اسلب‌های بتنی استفاده می‌شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت دال های بتنی و چگونگی ارسال دال های میله گرد دار با شرکت تماس حاصل فرماید.

با ما تماس بگیرید :

مهندس تلخاب : ۰۹۱۸۳۶۲۱۱۷۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *