دیوار پیش ساخته بتنی گرگان

دیوار پیش ساخته بتنی گرگان

دیوار بتنی پیش ساخته

دیوار بتنی پیش ساخته

تولید دیوار پیش ساخته تری دی پانل درجه یک

تولید دیوار پیش ساخته تری دی پانل ، دیوار پیش ساخته آکوستیک و دیوار پیش ساخته ​با کیفیت و درجه یک و امکان ارسال بار به سرتاسر کشور در دیا گستر ملک انجام میگیرد. دیوار پیش ساخته تری دی پنل با مقاومت بالا که عایق رطوبت و دما و صدا می باشد و به دلیل حمل و نصب آسان

تولید دیوار پیش ساخته بتنی

تولید دیوار پیش ساخته بتنی دیوارهای پیش ساخته بتنی مناسب برای حصارکشی باغ و ویلا و حیاط در ابعاد مختلف با بهترین کیفیت و قیمت عالی اجرا می شود.

دیوار پیش ساخته با کیفیت

دیوار بتنی پیش ساخته

دیوار پیش ساخته در اصفهان دیوار پیش ساخته با کیفیت دیوار پیش ساخته جزء سازه هایی است که برای سرعت بخشیدن به ساختمان سازی انجام می گیرد. .از مزایای استفاده دیوارهای پیش ساخته می توان به کم کردن وزن ساختمان اشاره کرد که این خود نکته ی مهمی در استفاده از این دیوارها در نظر گرفته می شود.

دیوار پیش ساخته چیست؟

دیوارهای پیش‎‌ساخته روشی جدید در ساختمان سازی است که جایگزین دیوارهای سنتی شده‌اند. این دیوارها که در انواع مختلفی تولید می‌شوند، بسته به جنس دیوار پروژه موردنظر عایق‌بندی شده و همچنین نوع مواد مصرفی آن می‌تواند متفاوت باشد. به طورمعمول دیوارهای پیش‌ساخته، برای ساخت و ساز در تمام مناطق و شرایط جوی و آب و هوایی مناسب بوده و با قابلیت حمل آسان می‌توان آن را منتقل و در کمترین زمان نصب کرد. ابزارهای مورد نیاز برای نصب دیوارهای پیش‌ساخته عبارتند از:

 • کاردک
 • اره چوب‌بری دانه درشت
 • ریسمان
 • چکش لاستیکی
 • کمچه
 • سطل پلاستیکی
 • شاقول
 • تراز آبی
 • پروفیل آلومینیومی به طول ۵.۲ متر
 • دریل گردبر

برای نصب دیوارهای پیش ساخته باید، چسب مخصوص دیوار که از جنس خود دیوار بوده و دارای چسبندگی بالایی است را به مقدار مناسب تهیه کرد. سپس به منظور متصل کردن کف، سقف و بدنه باید نوار لرزه ‌گیر را نصب کرد. در مرحله بعد به منظور اتصال بهتر، باید لبه زیرین دیوار با رعایت تراز افقی و عمودی برش داده و سپس شاخک‌های متصل‌کننده پامل به دیوار را به منطور برقراری اتصال قوی بین دیوار پیش‌ساخته و پانل نصب می‌کنند. پس از نصب تمامی مراحل دیوار پیش ساخته به منطقه موردنظر، باید تمام مقاطع درزگیری شود تا استحکام، ترک‌های ریز و تمام حفره‌ها پوشش و حفظ شود.

ساخت قالب پلاستیکی و دیوار پیش ساخته با کیفیت عالی

گروه حرفه ای کیمیا با ساخت قالب پلاستیکی ، قالب جدول لاستیکی ، قالب دیوار پیش ساخته و… در خدمت شما میباشد . ساخت قالب پلاستیکی و… با بهره گیری از بهترین متریال… دیوار پیش ساخته ، قالب جدول لاستیکی ، قالب پله ، قالب نما ، قالب دور باغچه و… در طرح های بینظیر…

دیوار پیش ساخته ، سوله ، حصارکشی ، باغ ، محوطه

تولید دیوار پیش ساخته بتنی جهت اجرای دیوار های غیر باربر بیرونی وداخلی ساختمان این دیوار با توجه به اینکه دارای بهترین مزیت های برای مجتمع سازان گرامی می باشد مورد توجه ویژه… دیوار چشم پوشی خواهید کرد تعدادی از مزایای این پانل عایق را تقدیم می نمایم کاهش هزینه…

دیوار پیش ساخته ضد آب و عایق رطوبت

ما با استفاده از ماشین الات تمام اتوماتیک و مواد مرغوب و استفاده از دانش روز و فناوری… دیوار پیش ساخته عایق رطوبت با جذب رطوبت ۳ درصد شدیم کاربرد بعنوان تیغه های داخلی و خارجی در مکان… دیوار پیش ساخته گچی ضد رطوبت صداگیر به منظور استفاده در سرویس ها و آشپزخانه ها، دیوارهای خارجی و مکانهایی که احتمال رطوبت دارند طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد. با…

دیوار پیش ساخته بتنی سوله ، انبار

دیوار بتنی سوله ، باغ، ویلا ،حصارکشی ، دیوار پیش ساخته این پانل تحویلی عظیم در فن آوری ساختمان َ جهت اجرای دیوار های سوله ها انبار ها وسالن های بزرگ وکوچک مورد استفاده می باشدوهمچین برای آندسته… دیواری می باشد عدم نیاز به ماشین آلات سنگین جهت نصب هزینه کم حمل ونقل قیمت هر…

ساخت دیوار پیش ساخته

ساخت دیوار پیش ساخته دیوار پیش ساخته مناسب برای حصارکشی باغ و ویلا و حیاط و محوطه های اداری و دولتی با اسکلت میلگرد عاج دار و عیار بتن ۳۵۰ و ۴۰۰ با نماهای آجر،نرده ایی،شادولاین،…

فروش خانه پیش ساخته

طراحی و ساخت و فروش خانه پیش ساخته و سازه های پیش ساخته اعم از ساندویچ پانلی ، پیش ساخته LSF ، پیش ساخته کانکسی و … اجرای دیوار پیش ساخته با بهترین کیفیت و قیمت مناسب طراحی و ساخت انواع سازه های پیش ساخته ساندویچ پانلی اعم از اجرای دیوار پیش ساخته ، انباری پیش ساخته.

ساخت و تولید سازه پیش ساخته در مازندران

شعار ما رضایت مشتری یا به عبارت مهمتر مشتری مداری است . این شرکت خانه پیش ساخته خود را طبق طرح و پلان مشتری در ابعاد مختلف، بصورت یک یا چندطبقه و در اشکال و طرح… ساخته می شوند . جنس این سازه ها از ورق گالوانیزه به ضخامت های مختلف ۱ویا ۲ میلیمتر بوده… دیوارمرحله چهارم : تاسیسات الکتریکی و مکانیکی تاسیسات الکتریکی شامل سیم کشی – کلید -…

تازه های دیوار پیش ساخته در ساری

دیوار پیش ساخته

پیشرفت روز افزون جوامع بشری و رشد جمعیت، امروزه باعث شده است که سرعت در ساخت و ساز تبدیل به یکی از اولویت‌ها شود. صنعت ساخت و ساز برای سرعت بخشیدن به ساخت سازه‌های مسکونی، تجاری، اداری و غیره، راه حل استفاده از اجزای پیش‌ساخته سازه‌ای است. استفاده از قطعات پیش‌ساخته باعث فشرده کردن جداول زمانی پروژه و کاهش مدت زمان ساخت خواهد شد. این قطعات در کارگاه‌ها تولید و سپس به محل پروژه منتقل می‌شوند. همچنین در صنعت اجزای پیش‌ساخته هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و می‌توان از کف تا سقف یک ساختمان را با این تکنیک انجام داد. یکی از اجزای سازه‌های پیش ساخته، دیوارها است که در سایز، اشکال و مدل‌های مختلف تهیه و روانه بازار مصالح ساختمانی می‌شوند.

دیوار پیش ساخته چیست؟

دیوارهای پیش‎‌ساخته ، روشی جدید در ساختمان سازی است که جایگزین دیوارهای سنتی شده‌اند. این دیوارها که در انواع مختلفی تولید می‌شوند، بسته به جنس دیوار پروژه موردنظر عایق‌بندی شده و همچنین نوع مواد مصرفی آن می‌تواند متفاوت باشد. به طورمعمول دیوارهای پیش‌ساخته، برای ساخت و ساز در تمام مناطق و شرایط جوی و آب و هوایی مناسب بوده و با قابلیت حمل آسان می‌توان آن را منتقل و در کمترین زمان نصب کرد. ابزارهای مورد نیاز برای نصب دیوارهای پیش‌ساخته عبارتند از:

 • کاردک
 • اره چوب‌بری دانه درشت
 • ریسمان
 • چکش لاستیکی
 • کمچه
 • سطل پلاستیکی
 • شاقول
 • تراز آبی
 • پروفیل آلومینیومی به طول ۵.۲ متر
 • دریل گردبر

برای نصب دیوارهای پیش ساخته باید،چسب مخصوص دیوار که از جنس خود دیوار بوده و دارای چسبندگی بالایی است را به مقدار مناسب تهیه کرد. سپس به منظور متصل کردن کف، سقف و بدنه باید نوار لرزه ‌گیر را نصب کرد. در مرحله بعد به منظور اتصال بهتر، باید لبه زیرین دیوار با رعایت تراز افقی و عمودی برش داده و سپس شاخک‌های متصل‌کننده پامل به دیوار را به منطور برقراری اتصال قوی بین دیوار پیش‌ساخته و پانل نصب می‌کنند. پس از نصب تمامی مراحل دیوار پیش ساخته به منطقه موردنظر، باید تمام مقاطع درزگیری شود تا استحکام، ترک‌های ریز و تمام حفره‌ها پوشش و حفظ شود.

 

انواع دیوار پیش ساخته

دیوارهای پیش‌ساخته براساس نوع کاربری سازه، شرایط اقلیمی و آب و هوایی منطقه در انواع گوناگون تهیه و تولید می‌شوند که عبارتند از:

دیوار پیش ساخته گچی

متریال این نوع دیوار پیش‌ساخته، گچ (ریزتر از گچ معمولی، آب و الیاف سبک (پشم شیشه و پلی یورتان) است. فرآیند ساخت این مدل دیوارها بدین‌گونه است که پنل‌های گچی به شکل کام و زبانه‌ای در کنار یکدیگر قرار گرفته و با ملاتی که ماده اصلی آن گچ است بهم‌ دیگر متصل می‌شوند. دیوارهای پیش‌ساخته گچی که در دسته دیوارهای غیرباربر قرار دارند، بیشتر برای جداسازی فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع دیوارهای گچی عبارتند از:

 • توپر
 • سوراخ‌دار؛ به منظور کاهش وزن ساختمان
 • ضدآب؛ برای سرویس‌های بهداشتی، حمام، آشپزخانه و …
 • مسلح

دیوار پیش ساخته بتنی

متریال مورد استفاده در دیوارهای بتنی پیش‌ساخته سیمان، سنگدانه، آب، میلگرد و افزودنی‌ها برای حفظ خاصیت بتن است. دیوارهای بتنی ارزان بوده و معمولا به آسانی نصب می‌شوند. بیشترین کاربرد دیوارهای بتنی در اجرای نماسازی است زیرا از دو طرف قابل استفاده خواهد بود.

دیوار بتنی پیش ساخته

دیوار پیش‌ساخته کناف

دیوارهای پیش‌ساخته کنافی به دو روش سیستم سازه‌ای و بدون سیستم سازه‌ای به کار می‎روند. به دلیل متریال استفاده شده در این نوع دیوارهای پیش‌ساخته به عنوان عایق حرارتی و صوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 دیوار پیش ساخته چوبی

دیوارهای پیش‌ساخته، به عنوان یک عنصر تکمیل‌کننده در داخل و خارج و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای بالا بردن مقاومت دیوارهای پیش‌ساخته چوبی، دیوارهای باربر را به طور مستقیم به پی بتنی ساختمان وصل می‌کنند تا استحکام آن حفظ شود.

دیوار پیش ساخته ساندویچ پانل

ساندویچ پانل، نوعی از مصالح جدید در صنعت ساخت و ساز هستند که کیفیت بالا و ویژگی‌های خاصی دارند. از این مصالح که امروزه به سرعت در حال جایگزین شدن مصالح سنتی هستند، برای تولید دیوارهای پیش‌ساخته پانل‌های ساندویچی استفاده می‌شود، که شامل دو لایه ورق و یک هسته عایق است.

دیوار پیش‌ساخته یونولیتی یا تری‌دی‌پنل

متریال دیوارهای تری‌دی پنل، از شبکه‌های فلزی (فولاد گالوانیزه) و فوم پلی‌استایرین (یونولیت) است. وجود یونولیت و فولاد گالوانیزه در این نوع دیوارهای پیش‌ساخته باعث خاصیت ضدآب و در نتیجه جلوگیری از قارچ و کپک در بافت دیوار خواهد شد. برای نصب این دیوارهای پیش‌ساخته از آرماتورها استفاده می‌شود.

مزایا و ویژگی‌های دیوار پیش‌ساخته

بزرگترین ویژگی دیوارهای پیش‌ساخته افزایش سرعت در ساخت و ساز، کاهش مواد اولیه مصرفی و ضایعات ساختمانی را عنوان کرد. دیگر مزایای استفاده از این قطعات بتنی عبارتند از:

 • مقرون به صرفه بودن
 • نصب سریع و ساده و کاهش نیاز به نیروی انسانی
 • راحتی در اجرا
 • دوستدار محیط زیست
 • قابلیت تعویض قطعات
 • مقاومت در برابر حریق، صوت، آتش، زلزله
 • سبک بودن و کاهش میزان بار بر سازه
 • انتقال آسان به محل پروژه
 • مناسب برای ساخت و ساز در کلیه شرایط مختلف آب و هوایی
 • قابلیت تعویض قطعات
 • مقاوم در برابر نفوذ حشراتی مانند موریانه

کاربرد دیوار‌های پیش‌ساخته

کاربردهای دیوارهای پیش‌ساخته در ساخت و ساز بسیار گسترده است، با این حال بسیاری از پیمانکاران از آن به عنوان یک پوشش استفاده می‌کنند تا دیوار باربر! به همین خاطر برای پوشش دیوارهای سوله، ساختمان، پارتیشن‌بندی و ساخت خانه مناسب خواهد بود. همچنین به دلیل مقاومت بالا در برابر آتش و حرارات می‌توان در ساخت کارخانه‌های مختلف نیز از آن استفاده کرد. از دیگر کاربردهای دیوارهای پیش‌ساخته می‌توان به ساخت اتاق تمیز، سردخانه، مکانیکال روم و اتاق سرور اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *